Start

TWORZYMY ROZWIĄZANIA RAZEM Z WAMI

Prędkość biznesu rośnie. Tylko zmiana jest stała. Nagrody - a zarazem ryzyko - nigdy nie były wyższe. Aby odnieść sukces w tym nowym świecie, firmy muszą przyjąć nowe podejście do zarządzania relacjami, które napędzają biznes. Kontrakty, procesy oraz zgodność są podstawą tych relacji oraz ich utrzymania.

Czym się zajmujemy?

Zapewniamy doradztwo w zakresie ochrony danych osobowych i informacji (RODO, ePrivacy), zarządzania komercyjnego i zarządzania umowami, a tym samym procesami związanymi z tą tematyką, strategią, budowaniem rozwiązań w zakresie procedur, dokumentacji, procesów biznesowych, kontroli wewnętrznej i zgodności oraz doradztwem w wyborze i implementacji technologii IT wspierającej te obszary.
9.2 %
rocznego przychodu więcej dzięki właściwemu zarządzaniu umowami (wg IACCM)
90 %
ataków hakerskich ma na celu kradzież danych (wg Symantec - raport 2018)
200 %
osiągalna roczna stopa zwrotu nakładów na zarządzanie umowami (wg. Aberdeen Group)
54 %
osób twierdzi, iż nie będą kupować produktów lub usług od przedsiębiorstwa, o którym wiedzą, że nieprawidłowo przetwarza dane (wg RSA - raport 2018)

CO OFERUJEMY?

Transformacja cyfrowa wymusza reorganizację tego, w jaki sposób firmy funkcjonują, jak mają zaprojektowane procesy i jak podchodzą do ochrony danych osobowych i prywatności. Wymusza to inne zmiany w firmach, takie jak poprawa konkurencyjności i nowe sposoby współpracy z klientami i poddostawcami w zakresie relacji, budowania rozwiązań i w końcu opisania tego w umowie.
Efektywne zarządzanie umowami
Zapewniamy kompleksową obsługę całego cyklu trwania umowy, zarządzanie umowami i relacjami biznesowymi.
Wizualizacje w umowach i dokumentach
Sprawiamy, że nawet najbardziej skomplikowana umowa staje się jaśniejsza. Dzięki temu wzrasta wydajność Państwa firmy lub organizacji.
Usprawnienia i modelowanie procesów (BPM)
Pomagamy klientom nadzorować i budować poprawne relacje biznesowe. Dzięki nam łatwiej utrzymasz nienaganny kontakt z klientami i kontrahentami czy interakcje między danymi funkcjami w organizacji.
Wdrożenia i audyty RODO
Przeprowadzamy analizę przepływu danych osobowych i umowy powierzenia. Przygotowujemy dokumentację związaną z przetwarzaniem danych osobowych oraz Analizę ryzyka i Ocenę Skutków Przetwarzania (DPIA). Możemy zapewnić także wsparcie w postaci pełnienia funkcji IOD lub koordynatora ochrony danych osobowych.
Funkcja IOD/wsparcie IOD
Korzystając z naszych usług, mogą Państwo całkowicie powierzyć nam funkcję IOD lub uzyskać wsparcie w zakresie bieżącego przetwarzania danych osobowych.
Bezpieczeństwo informacji, kontrola wewnętrzna i zgodność
Dbamy o bezpieczeństwo informacji i systemów IT w zakresie przetwarzania danych osobowych i obsługi umów. Wspieramy w procesach kontroli wewnętrznej i zgodności.

ZAUFALI NAM

Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo

Co zyskujecie korzystając z naszych usług?

Pomożemy twojej firmie odnaleźć się w szybko zmieniającym się świecie w dobie transformacji cyfrowej

Większa wydajność i produktywność firmy

Przejrzystość kontraktowa

Lepsza kontrola zgodności

Większa konkurencyjność na rynku

Lepsze decyzje biznesowe

Zmniejszenie ryzyka utraty przychodów

SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG

Pomagamy w procesach cyfrowej transformacji, ochronie danych osobowych oraz prywatności (RODO), a także w zarządzaniu umowami (contract management), wraz z modelowaniem procesów biznesowych oraz doradztwem w wyborze i implementacji technologii IT wspierającej te obszary. Wspieramy przedstawianie formy pisanej w wizualną tak, aby umowy, procedury, dokumenty były bardziej czytelne dla odbiorcy. Chcemy doradzać klientom, w którym kierunku podążać, kreować wraz z nimi rozwiązania i sprawiać, by rośli i lepiej adaptowali się do ciągłych zmian. W swoich działaniach wykorzystujemy takie techniki, jak: design thinking, legal design, contract visualisation, legal process engineering, smartnership. Pomagamy klientom nadzorować i budować poprawne relacje biznesowe. Dzięki nam łatwiej utrzymasz nienaganny kontakt z klientami i kontrahentami czy interakcje między danymi funkcjami w organizacji.

To zaledwie część naszej oferty. Pełen opis działalności Eratrust znajdą Państwo w dziale Usługi.

DLACZEGO MY?

Stawiamy na zaangażowanie, pasję, wysoką jakość pracy, etykę i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań, dostępność oraz współpracę zarówno z klientem, jak i z naszymi zaufanymi partnerami.

Spersonalizowane podejście

Troska o dobro klienta sprawia, że zawsze poszukujemy optymalnego rozwiązania dla danej firmy lub projektu.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy dla wielkich firm i zrealizowane dla nich wewnętrzne projekty, np. przygotowanie dużej organizacji handlowej do RODO m. in. w takich obszarach jak sprzedaż towarów i usług (pośrednia i bezpośrednia), marketing (w tym programy lojalnościowe, pakiety promocyjne, Facebook), obsługa kadrowa i rekrutacja, systemy IT, leasing, finanse, obszar zarządzania umowami (klienci i poddostawcy). Działamy w profesjonalnych stowarzyszeniach o międzynarodowym zasięgu, np. IACCM czy IAPP.

Interdyscyplinarność

Łączymy wiedzę techniczną, operacyjną, umiejętności handlowe i negocjacyjne oraz z zakresu regulacyjnego i prawnego.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wspólnie zastanowimy się, jak można pomóc Twojemu biznesowi

    Podane dane osobowe osób korzystających z formularza kontaktowego są przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz lub na nasz adres email.
    Administratorem danych osobowych jest Piotr Powązka z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 10/34, NIP 894-247-19-04 (ERATRUST).
    W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody będziemy mogli Państwa powiadamiać o oferowanych przez nas produktach i usługach oraz nowościach, w tym wpisach na blogu (tzw. newsletter). My również nie lubimy spamu i dbamy o podane przez Państwa dane. Jesteśmy przekonani, iż nasze propozycje będą dla Państwa interesujące. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie.